Uit ons partijprogramma.

Burgerkracht
Het bestuur is er voor de burger. Wij zijn met 12.643 mensen met wilskracht. Samen kunnen wij prachtige dingen doen. Samen in onze buurt, samen in onze wijk, samen in ons dorp, samen in onze stad. Daarbij willen wij geholpen worden door de overheid. Als het overleg tussen burgers en overheid goed is dan levert dat betere plannen op. Samen sterk gaat niet alleen over kracht, het gaat ook over kwaliteit: een plan met veel draagkracht is een plan met veel daadkracht. Dat is burgerkracht.
Onze leden zijn inwoners van Grave. Ze zijn opgegroeid in de stad of zijn juist vertrouwd met het dorpsleven van Gassel, Escharen en Velp. Soms komen onze leden van buiten, maar altijd verbonden met de gemeente Grave. Zo zijn we verschillend. Ook komen we van verschillende politieke achtergronden. Die verschillen maken ons krachtig. Het verdiept de discussie, brengt extra kennis in en enthousiasme. Met dat ene doel: u bepaalt wat er gebeurt in uw omgeving.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: