Begrotingsbehandelingen: Cuijk heeft een actuele website met informatie over de transities.

Zorg, Jeugd en Werk in onze gemeente

Vanaf 1 januari 2015 krijgen alle gemeenten er extra taken bij op het gebied van werk, zorg en jeugdhulp. Vaak wordt er gesproken over de drie ‘transities’ of ‘decentralisaties’ in het sociaal domein. Ook de vijf gemeenten in het Land van Cuijk (Boxmeer, Cuijk, Grave, Mill en Sint Hubert en Sint Anthonis) hebben hier mee te maken.
Samen met andere gemeenten in Brabant Noordoost, met diverse (zorg)organisaties en cliëntenraden, bereiden we ons voor op onze nieuwe taken en verantwoordelijkheden. Nog niet alle veranderingen zijn duidelijk, maar wat we weten, willen we graag met u delen. We doen dat op verschillende manieren, bijvoorbeeld via persoonlijke brieven, informatiebijeenkomsten, artikelen op onze gemeentepagina’s en ook via deze website.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: